Новини

Джерело енергії, яке було використане для виробництва електроенергії

Послуги

21.01.2021

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» надає споживачам інформацію про частку кожного джерела енергії у загальному обсязі придбаної електроенергії в 2020році та вплив цих джерел на навколишнє середовище (згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії).

№ з/п

Джерело енергії, яке було використане для виробництва електроенергії (частка витрат на 1 кВт*год)

за 2020 рік

1

Ядерне паливо

23,08%

2

Вугілля

26,39%

3

Природний газ

9,08%

4

Енергія хвиль та припливів

5,61%

5

Продаж залишків

3,94%

6

Енергія сонця

13,57%

7

Енергія вітру

2,40%

8

Продаж на РДН/ВДР (походження невідомо)

1,67%

9

Імпорт

8,30%

10

Інші види палива

5,17%

11

Біогаз

0,29%

12

Біомаса

0,21%

13

Інформація не надана учасниками

0,19%

14

Мазут

0,07%

15

Газ промисловий

0,03%


З інформацією про вплив на довкілля, спричинений виробництвом електроенергії усіма джерелами енергії, купленої Товариством можна ознайомитися за посиланням: http://necu.org.ua/energy/

VIBER чат-бот ТОВ "Прикарпатенерготрейд"

Послуги

30.09.2020

Вирішуйте питання онлайн 24/7 - користуйтесь

Viber чат-ботом

для побутових клієнтів

 

З його допомогою ви зможете:

·       дізнатись історію нарахувань та платежів

·       подати показник лічильника

·       завантажити детальний рахунок

·       заплатити за електроенергію

 

Щоб підписатись на чат-бот ТОВ «Прикарпатенерготрейд»

перейдіть за посиланням www.bit.ly/pret_bot

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ У ЧАС КАРАНТИНУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПЕСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ

Послуги

10.04.2020

Під час карантину ми закликаємо громадян максимально залишатись вдома і рекомендуємо використовувати ВСІ МОЖЛИВОСТІ Персонального кабінету. Адже зареєстровані користувачі можуть в будь-який час переглянути інформацію про стан розрахунків, ввести поточні показники лічильника (у період з 20 по 3 число кожного місяця) , сформувати і завантажити рахунок, оплатити за спожиту електроенергію через наш сайт за допомогою банківської карточки будь-якого банку (комісія складає 1 грн.) А також отримати консультацію чи допомогу, написавши звернення через Персональний кабінет. Ми обовязково розглянемо кожне звернення і надамо відповідь.

Користуйтеся Персональним кабінетом і будьте здорові!

ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ

Послуги

05.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика(безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Про монетизацію субсидій та вчасність виплат

Послуги

11.03.2019

Шановні споживачі!

Відповідно до постанов  КМУ №1176 від 27.12.2018 та № 62 від 06.02.2019 з 01 січня 2019 запроваджено монетизацію субсидій, яка відбуватиметься двома шляхами:

·         Споживачам, які звернулися за призначенням субсидій до 31.12.2018 р., а також тим, що звернулися після 1.01.2019 р., проте субсидія їм призначена з 2018 року - починаючи із нарахування лютого 2019 року дана компенсація буде виплачуватися у «готівковій формі». Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі інші субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

·         Споживачам, які звернулися за призначенням субсидій з 1.01.2019 та субсидія призначена із даного періоду відшкодування відбуватиметься шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк»  на рахунки надавачів послуг до 18 числа  за наявності відповідного фінансування. Перерахування коштів за послуги здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу. Проте одержувач житлової субсидії може визначити іншу послідовність перерахування коштів.

Таким чином  починаючи з лютого у рахунках за спожиту електроенергію не буде відображено суми нарахованої субсидії. Проте відповідно до постанови №848 громадяни, яким житлова субсидія надається у грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги. Згідно п. 4.12 Правил роздрібного ринку рахунок за спожиту електричну енергію необхідно оплатити не пізніше  20 числа місяця. Крім того, якщо УСЗН (ДСП) отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів житлова субсидія не призначається.

У разі виникнення запитань щодо змін у механізмі отримання призначеної субсидії, необхідно звертатися у структурні підрозділи Управління праці та соціального захисту населення або Департаменту соціальної політики.

           Сподіваємося, що зміна механізму виплати нарахованої субсидії не вплине на вчасність проведення розрахунків за спожиту електроенергію.

  

 

 

З повагою

Адміністрація ТОВ «Прикарпатенерготрейд»

УВАГА!!! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНИ В ЕНЕРГОПОСТАЧАННІ !!!

Всі

12.12.2018

Шановні споживачі!

Відповідно до законодавства, з 1 січня АТ «Прикарпаттяобленерго» розділяється і залишає за собою лише функцію розподілу, а функції продажу електроенергії на території Івано-Франківської області перейдуть до ТОВ «Прикарпатенерготрейд» – універсального постачальника, заснованого обленерго.

Щоб надалі отримувати електроенергію, споживачам необхідно укласти договори з обома компаніями. Дані договора  є публічними і розміщені для ознайомлення на офіційних сайтах  АТ Прикарпаттяобленерго»  і  на сайті ТОВ«Прикарпатенерготрейд»
 
Договори будуть вважатись укладеним автоматично, якщо споживач  виконає хоча б одну із трьох умов:

Ø  Надалі споживатиме електроенергію, про що свідчитимуть показники лічильника електроенергії.

Ø  Оплатить електроенергію за рахунком, який йому доставлять з 1.01.2019р.

Ø  Підпише заяву-приєднання і поверне її у ЦОК, віддасть контролеру чи надішле поштою.(не обовязково).

Варто зазначити, що заяви-приєднання до публічних договорів про постачання електричної енергії та про надання послуг з роподілу, а також комерційна пропозиція та договір переведення боргу будуть долучені у Персональному кабінеті до ВАШОГО РАХУНКУ на попередню оплату (для юр. споживачів) або доставлені контролерами чи листоношами ПАТ «Укрпошта». Також звертаємо Вашу увагу, що  обовязково необхідно підписати та повернути у ЦОК договір переведення боргу.

!!! УВАГА!!! ЗМІНИЛИСЯ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ!

Всі

06.11.2018

До уваги споживачів електроенергії!!! 
У зв'язку з реорганізацією філій АТ "Прикарпаттяобленерго" змінилися банківські реквізити для оплати за електричну енергію:
- кошти за активну е/е для всіх споживачів сплачувати - р/р 26033301018152 в Івано-Франківському ОУ АТ «Ощадбанк», МФО 336503, Код ЄДРПОУ – 00131564;
- кошти за послуги, реактивну е/е, штрафні санкції оплачувати на реквізити відповідних філій згідно додатку. 

В Україні заборонили WebMoney

Всі

25.05.2018

Електронна платіжна система WebMoney потрапила до списку санкцій  і  заборонена в Україні. У зв'язку з цим у Персональному кабінеті більше не можливо здійснити платежі через дану платіжну систему.


РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РАХУНКАХ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Послуги

08.12.2017

Розміщуйте Ваші рекламні оголошення на рахунках за електроенергію АТ «Прикарпаттяобленерго»

та розширюйте коло ваших клієнтів! Деталі тут http://live.oe.if.ua/bill